O MNIE

Mam na imię Agata i od wielu lat moim głównym zajęciem jest projektowanie grafiki oraz szeroko pojęte działanie w sieci: Social Media, obsługa sklepów internetowych i research

Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz krakowską Publishing School. Spędziłam też prawie 3 lata w USA, gdzie pracowałam i uczyłam się w college’u, stąd swobodnie posługuję się językiem angielskim.

Większość swojego życia zawodowego pracowałam jako graficzka. Swoją pracę w tym zawodzie zaczynałam 10 lat temu w firmie reklamowej połączonej z drukarnią, gdzie m.in. przygotowywałam identyfikacje wizualne oraz materiały reklamowe (wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty). Codziennie miałam tam kontakt z Klientami (bezpośrednio, telefonicznie i mailowo) i często zajmowałam się kilkunastoma sprawami w tym samym czasie.

Kilka kolejnych lat pracowałam w firmie odzieżowej zajmującej się sprzedażą przez Internet. Zaczynałam jako graficzka i projektantka nadruków, a skończyłam jako kierowniczka działu kreacji, koordynując pracę zespołu grafików, fotografów, twórców video, blogerów i influencerów. 

Opieka nad sklepem internetowym, social mediami, projektowanie nadruków, koordynacja sesji zdjęciowych, współprace, research’e, a przede wszystkim gaszenie pożarów, to dla mnie codzienność.

W międzyczasie, po godzinach, realizowałam i realizuję zlecenia dla własnych Klientów i hobbystycznie zajmuję projektowaniem plakatów w miejscu, które nazwałam Studio Kiddo (sprawdź Instagram, który podpięłam do strony, żeby zobaczyć, co tam robię).

Co ciekawe w każdej pracy okazywało się, że oprócz tego, co wynika z moich obowiązków zajmuję się jeszcze rozwiązywaniem bieżących problemów, szukaniem podwykonawców i półproduktów, a w końcu nawet dbaniem o płatności za faktury i uzupełnianiem umów. Zawsze okazywało się, że jak trwoga to do.. Agaty!

Któregoś dnia mignęła mi w Internecie informacja o Wirtualnych Asystentkach. Zainteresowałam się tematem i okazało się, że WA zajmuje się właśnie tym, co tak dobrze mi idzie, czyli ogarnianiem wszelakich zadań, na które nie ma czasu lub których nie ma komu delegować, a w każdej firmie muszą być zrobione dobrze!

Zdecydowałam się dołączyć do grona Wirtualnych Asystentek i zdalnie wspierać przedsiębiorczych ludzi w prowadzeniu ich biznesów. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie problemy pomogę Ci rozwiązać kliknij tutaj. Poniżej znajdziesz narzędzia, z jakich korzystam w pracy.

NARZĘDZIA, Z JAKICH KORZYSTAM